Projektujemy dedykowane rozwiązania Internet of Things (IoT) i dostarczamy platformy w różnych modelach biznesowych współpracujące z wieloma źródłami danych w tym nxt© MyMeter do efektywności energetycznej z wieloma zastosowaniami.

Gwarantujemy integrację danych w uzgodnionych protokołach komunikacyjnych oraz wizualizację danych za pomocą specjalnie tworzonych na potrzeby klientów aplikacji.

Idealne rozwiązanie dla sprzedawców energii oraz firm zajmujących się doradztwem energetycznym lub obsługą mocy biernej.

nxt iot

Jednym z naszych rozwiazań IoT jest platforma

Czym jest i w jaki sposób działa?

Sposób działania

Spośród rozwiązań IoT proponujemy system zdalnego odczytu liczników energii elektrycznej. Składa się on z urządzeń nxt© MyMeterBox wraz z aplikacją
nxt© MyMeterApp. Urządzenie nie ingeruje w układ pomiarowy OSD (Operator Systemu Dystrybucyjnego).

Nasze rozwiązanie ma szerokie zastosowanie w monitorowaniu zużycia energii i w zarządzaniu energią elektryczną. Nasza aplikacja pozwala w łatwy i czytelny sposób przedstawić te informacje w formie strony internetowej uruchamianej ze smartfona i komputera.

Dodatkowo, nasz system autonomicznie monitoruje wybrane przez użytkownika parametry i informuje go o przekroczeniach np: przekroczenie mocy umownej. System niezwłocznie wysyła w postaci sms lub e-mail z informacją na temat statusu zdefiniowanego przekroczenia.

nxt© MyMeterBox pozwala na podłączenie do systemu dowolnego licznika energii zaopatrzonego w interfejs optyczny lub RS485.schemat działania mymeterbox

Korzyści

Co oferuje?

Elastyczność

Możliwość odczytywania danych z dowolną granulacją.Wygoda

Kontrolowanie w czasie rzeczywistym zużycia energii elektrycznej z dowolnego miejsca na świecie poprzez przeglądarkę internetową

Bezpieczeństwo

Niezawodny sprzęt najwyższej klasy – wysoka dokładność liczników energii i czujników, niezawodność transmisji w każdych warunkachKoszty pod kontrolą

Analiza kosztów według taryf i lepsze dopasowanie rozwiązań taryfowych

Jakie korzyści dostajemy od ?

Wizualizacja i analiza danych

Wszystkie widoki dostosowane są do potrzeb Klienta. Przyjazny interfejs użytkownika, umożliwiający łatwo analizować profile energetyczne klientów.

Platforma MyMeter