Kariera

Menadżer Sprzedaży IoT

Stałe zatrudnienie

logoNT

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Menadżer Sprzedaży IoT. Praca stała, polegająca na analizie rynku, współtworzeniu i rozwoju produktów, a następnie ich promocji oraz sprzedaży.

Poznaj szczegóły Aplikuj

Software Developer

Stałe zatrudnienie

logoNT

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Software Developer.
Praca stała z dowolną formą współpracy w biurze firmy Nextep Technologies w Kielcach.

Poznaj szczegóły Aplikuj

Wiadomość e-mail w załączniku powinna zawierać aktualny życiorys (CV) oraz list motywacyjny.
CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeżeli chcesz by Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych była skuteczna nie tylko w jednej rekrutacji, a Nextep Technologies Sp. z o. o. mogła rozpatrywać Twoją aplikację wielokrotnie, umieść dodatkowo w CV następującą formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Nextep Technologies Sp. z o. o.”

Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej – rekrutacja.

Zainteresuj nas sobą!

Brakuje ofert na Twoje stanowisko? Jesteś ambitny pragniesz się rozwijać? Chcesz podjąć wyzwanie pracy w dynamicznym i rozwojowym zespole? Napisz do nas! Powiedz nam co możesz wnieść do naszego zespołu – jesteśmy zawsze otwarci na osoby mające wielką chęć do pracy!

Przedstaw swoją kandydaturę