Manager Sprzedaży IoT

Stałe zatrudnienie po spełnieniu określonych warunków

Nextep Technologies projektuje, wdraża i integruje najnowocześniejsze systemy i technologie IoT w obszarze przemysłu, telemetrii oraz integracji i interpretacji danych. Zespół inżynierów elektroników i informatyków posiada szerokie kompetencje w projektowaniu, implementacji i wdrażaniu zaawansowanych technologii. Pracujemy z międzynarodowymi klientami i wprowadzamy nasze rozwiązania w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Manager Sprzedaży IoT. Praca stała, polegająca na analizie rynku, współtworzeniu i rozwoju produktów, a następnie ich promocji oraz sprzedaży.

Zadania

  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży produktów i usług IoT w dystrybucji ciepła i energii elektrycznej, w usługach i przemyśle,
  • Nadawanie kierunku rozwoju produktów poprzez budowę relacji biznesowych, analizę trendów rynku i pojawiających się potrzeb Klientów,
  • Analiza kosztowa i wydajnościowa, planowanie oraz realizacja budżetu sprzedażowego firmy,
  • Zbudowanie zespołu sprzedażowego, sieci partnerów, monitorowanie efektywności sprzedaży i działań utrzymania Klientów,
  • Ścisła współpraca z zespołem technicznym oraz Klientami biznesowymi.

Wymagane kompetencje

  • Min. 5-letnie doświadczenie w budowaniu relacji i generowaniu sprzedaży w branży nowych technologii, w relacjach z klientami B2B, na poziomie strategicznym,
  • Umiejętność tworzenia realnych planów biznesowych, świadomość relacji kosztowo – marżowych, znajomość modeli sprzedażowych,
  • Wysokie kompetencje w ramach utrzymania relacji z Klientami – rozumienie biznesu, strategicznych celów jakie realizuje Klient, umiejętność pokazania Klientowi perspektywy korzyści ze wzajemnej współpracy,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Nastawienie na wyzwania, chęć do działania i rozwoju, poczucie humory 😉
  • Dbałość o ergonomię i detale przy tworzeniu oprogramowania,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę zespołu,
  • Elastyczność, samodzielność oraz zdolność do organizacji własnej pracy.

Mile widziane

  • Wiedza na temat nowoczesnych technologii z zakresu informatyki, elektroniki oraz telekomunikacyji,
  • Wykształcenie techniczne, inżynierskie,
  • Własny samochód.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części stałej i części związanej z wynikami,
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu,
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Przyjazna atmosfera, oparta na zaufaniu i partnerstwie,
  • Duża samodzielność działania ze wsparciem doświadczonych menadżerów,
  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych,
  • Swoboda w wyborze metod i narzędzi pracy, elastyczność czasu pracy,
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem technologicznym,
  • Szkolenia.

Zapraszamy do aplikowania.

Wiadomość e-mail w załączniku powinna zawierać aktualny życiorys (CV) oraz list motywacyjny.
CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeżeli chcesz by Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych była skuteczna nie tylko w jednej rekrutacji, a Nextep Technologies Sp. z o. o. mogła rozpatrywać Twoją aplikację wielokrotnie, umieść dodatkowo w CV następującą formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Nextep Technologies Sp. z o. o.”

Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej – rekrutacja.