Junior/Regular Software Developer

Stałe zatrudnienie – dowolna forma umowy

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Junior/Regular Software Developer. Praca stała na umowę o pracę w biurze firmy Nextep Technologies w Kielcach.

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów informatycznych back end w oparciu o platformę Java EE,
  • Realizacja projektów informatycznych front end w oparciu o platformę Angular JS,
  • Analiza, projektowanie i rozwój aplikacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania,
  • Współpraca z klientami biznesowymi.

Wymagania

  • Znajomość: Java EE, SpringBoot, Spring MVC, Tomcat, JPA (Hibernate), REST, MySQL,
  • Znajomość: JavaScript, TypeScript, Angular,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych, znajomość narzędzi do testów: JUnit, Mockito
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat – kierunki związane z informatyką,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznych,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu w języku Java,
  • Nastawienie na wyzwania, chęć do działania i rozwoju, poczucie humory 😉
  • Dbałość o ergonomię i detale przy tworzeniu oprogramowania,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę zespołu,
  • Elastyczność, samodzielność oraz zdolność do organizacji własnej pracy.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi kontroli wersji: Git,
  • Znajomość innych języków programistycznych: C/C++,
  • Znajomość środowiska programistycznego IntelliJ IDEA,
  • Znajomość systemów unixowych,
  • Umiejętność pracy w zwinnych metodykach: Agile, SCRUM,

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się, młodym zespole,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne warunki i możliwość rozwoju,
  • Współpraca z partnerami w Polsce i zagranicą.

Zapraszamy do aplikowania.

Wiadomość e-mail w załączniku powinna zawierać aktualny życiorys (CV) oraz list motywacyjny.
CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeżeli chcesz by Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych była skuteczna nie tylko w jednej rekrutacji, a Nextep Technologies Sp. z o. o. mogła rozpatrywać Twoją aplikację wielokrotnie, umieść dodatkowo w CV następującą formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Nextep Technologies Sp. z o. o.”

Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej – rekrutacja.